Řadit podle: Ceny Názvu
Ječmen Naturalis je 100% šťáva vytvořená ze zeleného ječmene, vyrobeného a zpracovaného v americkém Utahu v nadmořské výšce 1500 m.n.m. od společnosti, která je patří mezi nejlepší v oboru.
588 Kč
Unikátní přírodní tablety snižující alergické reakce.
137 Kč
An-kak (extrakt z červené rýže) se staletí používá v přírodní léčbě.
273 Kč
Aloe vera 100% šťáva premium quality
225 Kč
Přípravek pro správné trávení bez překyselení.
227 Kč
Vitalita & žena
137 Kč
Často se jí přezdívá indický ženšen.
227 Kč
B-skin je směsí čtyř indických bylin, které napomáhají v omlazení a pročištění pokožky.
227 Kč
Bylina v bio kvalitě používaná pro duševní rovnováhu a cévy.
227 Kč
tonizace, trávicí trakt, pokožka, metabolismus, obranyschopnost
444 Kč
Vyloučení škodlivých látek z těla přirozenou cestou - kombinace tří močopudných bylinek přispívá k odvodnění organismu např. při otocích.
105 Kč
Očišťující čistící bylinný čaj „vymete“ všechny nečistoty a usazeniny z těla ven. Bylinky obsažené v čaji mají detoxikační účinky na organismus, používají se často v bylinných čajích zaměřených na detoxikaci jater a ledvin, napomáhají odkyselení organismu
58 Kč
Chlorella Japan je tmavozelená sladkovodní řasa Chlorella vulgaris. Je bohatým zdrojem především chlorofylu, vitamínů, minerálních látek, aminokyselin, karotenoidů a růstového faktoru CGF.
378 Kč
Chlorella Japan je tmavozelená sladkovodní řasa Chlorella vulgaris. Je bohatým zdrojem především chlorofylu, vitamínů, minerálních látek, aminokyselin, karotenoidů a růstového faktoru CGF.
149 Kč
100% sladkovodní řasa z kontrolovaného ekologického pěstitelství, neobsahuje žádná pojiva ani jiné přídavné látky. Balení vystačí přibližně na 45 dnů. Doporučené dávkování: 5 tablet 3x denně před jídlem.
233 Kč
100% sušená biomasa sladkovodní řasy Chlorelly
299 Kč
Zdraví & imunita
173 Kč
Směs exotických bylin a plodů pro podporu metabolismu tuků, krevního cukru a inzulinu.
227 Kč
Lněná semínka jsou výborným nutričním doplňkem stravy, mají vysoký obsah omega 3 mastných kyselin, vysoký obsah omega 6, lignanů, vitamínů a minerálních látek.
32,50 Kč
Látky obsažené v plodech ostropestřece jsou vhodné k posílení obranyschopnosti organismu, podporují správnou činnost jater a žlučníku a zažívacího traktu. Ostropestřec jako jediný obsahuje silymarin.
53 Kč
ENTEROSGEL je inovativní střevní adsorbent na bázi organického křemíku, který je určený k odstranění toxických látek z organismu.
400 Kč
Ev omega – 3 je zdroj mastných kyselin z vysoce koncentrovaného rybího oleje z ryb pocházejících z ledového arktického oceánu.
264 Kč
Bylinný přípravek se stejnými účinky jako Neem, který tak nahrazuje.
175 Kč
Maurerovy Švédské kapky ze 32 nejlepších bylin jsou vyrobeny podle staré tradiční receptury. Jsou vynikající rychlou pomocí a neměly by chybět v žádné domácí lékárničce.
333 Kč
Floradix slouží k doplnění železa a přispívá tak ke zmírnění únavy a vyčerpání.
279 Kč
Grepavit je výtažek z jader grapefruitu (Citrus paradisi).
111 Kč
Grepavit® je výtažek z jader grapefruitu (Citrus paradisi).
183 Kč
Antioxidanty z kvalitního extraktu přímořské borovice a prášku vinných hroznů.
310 Kč
kosti, zuby, svaly, nervový systém, srážlivost krve
362 Kč
Vhodný při únavě, vyčerpání, na svaly, klouby a kosti
190 Kč
Určeno k přímé spotřebě.
20,50 Kč
Obsažený přírodní jód přispívá k normální činnosti metabolismu, nervové soustavy, stavu pokožky, vlasů a normální tvorbě hormonů štítné žlázy.
399 Kč
Obsažený přírodní jód přispívá k normální činnosti metabolismu, nervové soustavy, stavu pokožky, vlasů a normální tvorbě hormonů štítné žlázy.
399 Kč
zklidnění, podráždění, stres, psychické napětí, spánek
97 Kč
Přírodní prostředek, který pomáhá k posílení organismu, proti únavě a stresu a který podporuje reprodukční zdraví.
249 Kč
Květový pyl obsahuje velké množství bílkovin, železa, kalcia a fosforu. Dále obsahuje draslík, hořčík, chlor, měď, kobalt, křemík, sodík. Nenasycené mastné kyseliny, aminokyseliny, a velké množství vitamínů.
87 Kč