Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro odkyselení organismu. Přípravek užíváme pro nastolení acidobasické rovnováhy organismu při jeho překyselení (pro odkyselení organismu).
154 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální funkce střevního traktu při zácpě.
154 Kč
Autoimunol (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství) - imunomodulátor.
154 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin s antiseptickými vlastnostmi, pro přirozenou obranyschopnost organismu a správné funkce tělesných orgánů (při nespecifických bakteriálních zánětech v těle).
154 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin s antimikrobiální aktivitou, s antiseptickými vlastnostmi, pro přirozenou obranyschopnost a správné funkce imunitního systému (směs bylin působících proti chlamydiím).
154 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální hladinu cholesterolu v krvi (pro omezení oxidace a usazování cholesterolu, pomáhá rozpouštět usazeniny v cévách).
154 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální hladinu glukózy v krvi - pro správný metabolismus sacharidů. Směs bylin pro zlepšení stavu při diabetes (cukrovka).
154 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální funkce močové soustavy (směs bylin zejména pro zlepšení činnosti ledvin).
115 Kč
Feminafit - (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství).
154 Kč
Gravifit (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin na podporu plodnosti.
154 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro snížení hodnot krevního tlaku.
154 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální činnost cévní soustavy, správnou krevní mikrocirkulaci a při "těžkých nohách" (pro normalizaci nízkého krevního tlaku a pro prokrvení končetin).
154 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální stav pokožky a tkání (směs bylin pro potlačení bolesti svalů, omezení tuhnutí svalů a zmírnění svalového napětí).
154 Kč
Ocullfit (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství).
154 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální trávení (směs bylin pro potlačení pyrózy - pálení žáhy).
154 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální činnost mozku (směs bylin pro zlepšení stavu při pískání, šumění, hučení či zvonění v uších)
154 Kč
V-stop (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro přirozenou obranyschopnost a správné funkce imunitního systému.
154 Kč
Venafit (dříve Varistop) (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný extrakt pro normální činnost cévní soustavy (žíly, vlásečnice).
154 Kč