Tinktury Bylinkářovo Tajemství

Řadit podle: Ceny Názvu
154 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro odkyselení organismu.
144 Kč
Přidáno
Aktivita (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin při tělesné a duševní únavě a při rekonvalescenci. Pro zvýšení aktivity.
159 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální funkce střevního traktu (zácpa).
154 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro správné funkce imunitního systému.
154 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin s antiseptickými vlastnostmi, pro přirozenou obranyschopnost organismu a správné funkce tělesných orgánů.
154 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin s antimikrobiální aktivitou, s antiseptickými vlastnostmi, pro přirozenou obranyschopnost a správné funkce imunitního systému.
159 Kč
Přidáno
Cholestop (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství).
159 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt pro normální stav pokožky.
154 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální hladinu glukózy v krvi - pro správný metabolismus sacharidů. Směs bylin pro zlepšení stavu při diabetes (cukrovka).
159 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro přirozenou obranyschopnost a normální funkce močové soustavy při vylučování moči (pálení a svědění - kvasinky).
159 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin na podporu plodnosti.
254 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt pro normální funkce imunitního systému a pro normální funkce dýchacích cest.
159 Kč
Přidáno
Helistop (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro přirozenou obranyschopnost, správnou funkci imunitního systému a normální stav slizničních buněk v žaludku.
154 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální činnost kardiovaskulární soustavy (vysoký krevní tlak).
154 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální činnost cévní soustavy, správnou krevní mikrocirkulaci, těžké nohy (nízký krevní tlak, prokrvení končetin).
159 Kč
Přidáno
Linie (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro kontrolu tělesné hmotnosti pomocí zvýšeného odbourávání tuků.
154 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální stav pokožky a tkání.
154 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální funkce močové soustavy (směs bylin zejména pro zlepšení činnosti ledvin).
154 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální stav zraku a správnou tvorbu kolagenu v očích.
149 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro správné vylučování tekutin z těla. Slouží ke zmenšení otoků končetin.
159 Kč
Přidáno
Pyrostop (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro normální trávení (směs bylin pro potlačení pyrózy - pálení žáhy).
159 Kč
Přidáno
Tinnistop (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro normální činnost mozku a nervového systému.
159 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro přirozenou obranyschopnost a správné funkce imunitního systému. Směs bylin působí na nejmenší z mikroorganismů (který zde nemůžeme jmenovat a který nás nyní tolik trápí).
154 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt pro normální činnost cévní soustavy (žíly, vlásečnice).