Bylinné Kapky

Řadit podle: Ceny Názvu
154 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro odkyselení organismu.
249 Kč
Alchornea (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z listu léčivé rostliny alchornea cordifolia.
139 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro podporu trávení, při nechutenství a při dietních chybách. Tinctura amara.
85 Kč
Andělika čínská (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z kořene léčivé rostliny anděliky čínské pro normálně fungující urogenitální systém žen, klouby, kosti a chrupavky.
85 Kč
Anona ostnitá - graviola (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z listu léčivé rostliny anony ostnité.
159 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální funkce střevního traktu (zácpa).
85 Kč
Aronie (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z plodu léčivé rostliny aronie s antioxidačními účinky.
130 Kč
Artyčok (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky).
135 Kč
Ashwagandhá (ašvaganda - vitánie) - bylinné kapky (tinktura)
154 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro správné funkce imunitního systému.
130 Kč
**Azadirachta list** (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky).
133 Kč
Azadirachta plod (bylinná tinktura - kapky). Extrakt z plodu léčivé rostliny azadirachta (zaderach indický).
130 Kč
B 17 amygdalin (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z jader léčivé rostliny meruňky obecné.
154 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin s antiseptickými vlastnostmi, pro přirozenou obranyschopnost organismu a správné funkce tělesných orgánů.
130 Kč
Tinktura (extrakt) z natě bakopy drobnolisté (brahmi).
130 Kč
Bělotrn (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt ze semen léčivé rostliny bělotrnu kulatohlavého pro správné vedení vzruchů nervovými vlákny.
146 Kč
Bergenie (tinktura z živé léčivé rostliny - kapky Duše rostlin).
130 Kč
Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z výhonků léčivé rostliny borovice lesní pro normální stav dýchacího systému a normální stav kostí.
139 Kč
Buňky, cytokiny, slezina, lymfa (Netopýr 3) - bylinné kapky (tinktura) 50 ml
139 Kč
Čaga - bylinné kapky (tinktura) 50 ml
85 Kč
Černucha (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt ze semen léčivé rostliny černuchy seté (tzv. černého kmínu) pro normální hladinu glukózy v krvi.
130 Kč
Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z květu léčivé rostliny bezu černého pro přirozenou obranyschopnost a normální funkce dýchacího systému.
85 Kč
Černý topol - extrakt z pupenů (gemmoterapie)
159 Kč
Česnek medvědí (tinktura z živé léčivé rostliny - kapky Duše rostlin).
139 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro zlepšení pružnosti a pevnosti cév a při hemoroidech.
95 Kč
Chanca Piedra (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z natě léčivé rostliny Chanca Piedra pro normální funkce močové soustavy.
154 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin s antimikrobiální aktivitou, s antiseptickými vlastnostmi, pro přirozenou obranyschopnost a správné funkce imunitního systému.
154 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální hladinu cholesterolu v krvi (pro omezení oxidace a usazování cholesterolu, rozpouští usazeniny v cévách).
85 Kč
Chřest (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořene léčivé rostliny chřestu hroznovitého (Šatavari, Shatavari) pro správnou funkci reprodukčních orgánů a normální funkce močové soustavy.
139 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro zlepšení pružnosti a pevnosti cév a při hemoroidech
154 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální hladinu glukózy v krvi - pro správný metabolismus sacharidů. Směs bylin pro zlepšení stavu při diabetes (cukrovka).
277 Kč
Dračí krev míza - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství - 100% míza léčivého stromu Croton lechleri (Sangre de Drago).
299 Kč
Dračí krev tinktura (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství) ze 100% mízy léčivého stromu Croton lechleri (Sangre de Drago).
130 Kč
Přírodní bylinný extrakt z plodu léčivé rostliny drmku obecného (mnišský pepř) - přírodní progesteron - pro předmenstruační a menopauzální komfort.
149 Kč
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z natě léčivé rostliny dvouzubce chlupatého (Bidens pilosa syn. B. leucantha)
149 Kč
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z natě léčivé rostliny dvouzubce trojdílného pro normální stav pokožky.
130 Kč
Echinacea kvetoucí nať (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky).
154 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro přirozenou obranyschopnost a normální funkce močové soustavy při vylučování moči (pálení a svědění - kvasinky).
130 Kč
Přírodní bylinný extrakt z natě léčivé rostliny gotukola (gotu kola, pupečník asijský) pro duševní zdraví a správné kognitivní funkce.
154 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin na podporu plodnosti.
254 Kč
Přírodní bylinný extrakt pro normální funkce imunitního systému a pro normální funkce dýchacích cest.
95 Kč
Hloh list a květ (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z listů a květů léčivé rostliny hlohu obecného pro normální funkce nervové a oběhové soustavy.