Chlazené

Řadit podle: Ceny Názvu
55 Kč
Lahodný rostlinný margarín, bez mléčných složek, cholesterolu či laktózy, vyrobený z neztužených, neesterifikovaných tuků
57 Kč
Složení: SOJA 82 %, rostlinný olej řepkový, směs koření, sůl.
44 Kč
Lahodná unikátní směs z té nejkvalitnější cizrny, sezamové pasty, olivového oleje a citronu od značky I Love Hummus
44 Kč
Lahodná unikátní směs z té nejkvalitnější cizrny, sezamové pasty, olivového oleje a citronu
44 Kč
Lahodná unikátní směs z té nejkvalitnější cizrny, sezamové pasty, olivového oleje a citronu
70 Kč
Malá porce KIMCHI ve sklenici.
201 Kč
Velká porce KIMCHI ve sklenici
74 Kč
Vyprodáno
Nepálivý křupavý salát bez cukru připravený z nakládané a kvašené zeleniny plný blahodárných probiotik
19 Kč
Zboží objednané do pátku bude dostupné v úterý. Jogurt z kozího mléka je zdrojem snadno vstřebatelného vápníku. Mléko je zakysáno jogurtovou kulturou a ochuceno konvenční ochucovací složkou s příchutí borůvka.
19 Kč
Zboží objednané do pátku bude dostupné v úterý. Jogurt z kozího mléka je zdrojem snadno vstřebatelného vápníku. Mléko je zakysáno jogurtovou kulturou a ochuceno konvenční ochucovací složkou s příchutí černý rybíz.
19 Kč
Zboží objednané do pátku bude dostupné v úterý. Jogurt z kozího mléka je zdrojem snadno vstřebatelného vápníku. Mléko je zakysáno jogurtovou kulturou a ochuceno konvenční ochucovací složkou s příchutí jahoda.
19 Kč
Zboží objednané do pátku bude dostupné v úterý. Jogurt z kozího mléka je zdrojem snadno vstřebatelného vápníku. Mléko je zakysáno jogurtovou kulturou a ochuceno konvenční ochucovací složkou s příchutí meruňka.
19 Kč
Zboží objednané do pátku bude dostupné v úterý. Jogurt z kozího mléka je zdrojem snadno vstřebatelného vápníku. Mléko je zakysáno jogurtovou kulturou a ochuceno konvenční ochucovací složkou s příchutí višeň.
37 Kč
Zboží objednané do pátku bude dostupné v úterý. Pasterované kozí mléko nejvyšší kvality, které je vyprodukováno na ekologické farmě, je zakysáno jogurtovou kulturou a ochuceno konvenční ochucovací složkou s příchutí borůvek.
37 Kč
Zboží objednané do pátku bude dostupné v úterý. Pasterované kozí mléko nejvyšší kvality, které je vyprodukováno na ekologické farmě, je zakysáno jogurtovou kulturou a ochuceno konvenční ochucovací složkou s příchutí černý rybíz.
37 Kč
Zboží objednané do pátku bude dostupné v úterý. Pasterované kozí mléko nejvyšší kvality, které je vyprodukováno na ekologické farmě, je zakysáno jogurtovou kulturou a ochuceno konvenční ochucovací složkou s příchutí jahoda.
37 Kč
Zboží objednané do pátku bude dostupné v úterý. Pasterované kozí mléko nejvyšší kvality, které je vyprodukováno na ekologické farmě, je zakysáno jogurtovou kulturou a ochuceno konvenční ochucovací složkou s příchutí meruňka.
36 Kč
Zboží objednané do pátku bude dostupné v úterý. Pasterované kozí mléko nejvyšší kvality, které je vyprodukováno na ekologické farmě, je zakysáno jogurtovou kulturou a ochuceno konvenční ochucovací složkou s příchutí vanilky.
37 Kč
Zboží objednané do pátku bude dostupné v úterý. Pasterované kozí mléko nejvyšší kvality, které je vyprodukováno na ekologické farmě, je zakysáno jogurtovou kulturou a ochuceno konvenční ochucovací složkou s příchutí višeň.
47 Kč
Farma dojných a kašmírských koz Sedlák, Šošůvka v Moravském krasu
35 Kč
Jemně nakrouhané a kvašené v modřínových kádích.
17 Kč
Omáčky Maya neobsahují žádné živočišné produkty, ani suroviny, jejich složení je čistě rostlinného původu.
17 Kč
Omáčky Maya neobsahují žádné živočišné produkty, ani suroviny, jejich složení je čistě rostlinného původu.
32 Kč
Rostlinná náhrada majonézy.
33 Kč
Rostlinná náhrada majonézy.
54 Kč
Složení: Voda, PŠENIČNÝ lepek, kukuřičný škrob, řepkový olej, kokosový tuk, kořenící a ochucovací směs, SÓJOVÁ bílkovina, rýže, sůl, ibiškový extrakt.
44 Kč
Kukuřičný knedlík je výbornou alternativou tradičního houskového knedlíku. Vhodný pro bezlepkovou dietu a nízkokalorickou stravu.
29 Kč
V prodejně dostupný ještě pomazánkový bez příchuti a s příchutí pažitka.
48 Kč
Šmakoun Klasik (přírodní aroma) je základním výrobkem řady Šmakoun.
27 Kč
Výborná tapioka
48 Kč
Složení: SÓJOVÉ boby, slunečnicový olej, shoyu (SÓJA), česnek
55 Kč
Složení: SÓJA, slunečnicový olej, SHOYU
46 Kč
3 ks veganských řízečků z tofu, kukuřice, sóji a pšeničné bílkoviny. Ideální základ pro marinování a vlastní směs koření. Vhodné s omáčkami nebo na gril.