Bylinářství Jukl - bylinné čaje

Řadit podle: Ceny Názvu
89 Kč
Přidáno
Směs určená k udržení elasticity cévních stěn a pro správné prokrvení.
89 Kč
Přidáno
Směs podporuje imunitní systém, působí v močových cestách a ledvinách a podporuje jejich vylučovací funkci. Vždy močit "do poslední kapky"-závěrečný proud moči (z ledvin) musí ven!
89 Kč
Přidáno
Součástí směsi je pýr, který přispívá k detoxikaci organismu a společně s ostatními přispívá ke správné činnosti ledvin, což se příznivě projeví mimo jiné i na vzhledu Vaší pleti.
89 Kč
Přidáno
Směs určená pro přípravu celkově posilujícího bylinného čaje pro unaveného člověka, neustále vystaveného stresům. Povzbudí krevní oběh, posílí nervovou soustavu, doplní energii, zvýší vitalitu.
89 Kč
Přidáno
Směs vybraných bylin napomáhá normální funkci dýchacího systému a přirozené obranyschopnosti organismu. Bez černý navíc podporuje pocení.
89 Kč
Přidáno
Bylinná směs pomáhá podporovat normální trávení a funkci žaludku, udržuje normální funkci střevního traktu, kde právě sídlí významné množství buněk imunitního systému.
89 Kč
Přidáno
Směs slouží ke správné funkci jater, žlučníku, přispívá normálnímu trávení a metabolismu tuků. Působí příznivě na vylučovací funkci těla.
89 Kč
Přidáno
Pokud se nedaří početí je dobré pročistit organismus. Směsí podpoříte detoxikační aktivitu, správnou krvetvorbu a udržujete zdravé sliznice.
89 Kč
Přidáno
Směs obsahuje právě břízu, která přispívá k normálnímu stavu kloubů a kloubních chrupavek, podporuje jejich pohyblivost a pružnost.
89 Kč
Přidáno
Směs je složená z bylin, které napomáhají normální funkci dýchacího systému a horních cest dýchacích, lípa navíc napomáhá vykašlávání, a zároveň podporují přirozenou obranyschopnost organismu.
89 Kč
Přidáno
Metabolismus neboli látková výměna je proces, při které dochází k přeměně látek v těle na živiny a odpadní látky, tyto látky jsou pak z těla vylučovány.
99 Kč
Přidáno
Náš ledvinový koktejl slouží ke správné mineralizaci při zvýšeném příjmu tekutin a k povzbuzení oslabených ledvin.
89 Kč
Přidáno
Tato směs, která je svým složením bylin močopudná, tak napomáhá funkci ledvin a močového měchýře a usnadňuje vylučování. Dodržujte pitný režim.
89 Kč
Přidáno
Lymfatické uzliny jsou filtry lymfatického systému-části imunitního systému. Naši směs užívejte na udržení správné činnosti imunitnímu systému, přispívá ke zdraví slizničních buněk, pomáhá k uvolnění, relaxaci a duševnímu zdraví.
89 Kč
Přidáno
30 až 50% žen prožívá menstruace spojené s nepříjemnými pocity a tlakem v podbřišku různé intenzity. Složení přispívá k normálnímu průběhu menstruace.
89 Kč
Přidáno
Byliny ve směsi jako Dobromysl a Heřmánek působí právě na činnost jater, která pomáhají metabolizovat a vylučovat z organismu přebytečný hormon estrogen.
89 Kč
Přidáno
Přispívá ke správné funkci močového měchýře, ledvin a močové soustavy, napomáhá vylučování a čištění cest. Zlatobýl a Medvědice podporují správnou funkci močového ústrojí.
89 Kč
Přidáno
Tato směs prostřednictvím Kozlíku příznivě působí na krévní cévy, normalizuje krevní tlak a zároveň přispívá k obnovení tělesné a duševní pohody, posiluje obranyschopnost organismu.
89 Kč
Přidáno
Bez vedlejších účinků uklidňuje a navozuje pocit spánku, příznivě působí na normální činnost nervové soustavy. Spánek podporuje uvolněním dýchacích cest.
89 Kč
Přidáno
Při péči o vlasy každý dbáme o regeneraci pokožky, vyživování vlasů, oživení barvy vlasů a o jejich lesk.
89 Kč
Přidáno
Nadledvinky produkují pohlavní hormony, kortikosteroidy a stresové hormony. Směs podporuje jejich činnost, přispívá ke správné funkci ledvin a vylučování.
89 Kč
Přidáno
Při nedokrevnosti je potřeba zlepšit krevní oběh. Směs přispívá ke správné činnosti nervové soustavy a jater, správné prokrvení pak odstraní pocit chladu v končetinách.
89 Kč
Přidáno
Napomáhá k normální funkci močových cest, pomáhá k vylučování nadbytku fyziologických tekutin, propustnosti kapilár a udržuje normální hladinu cukru v krvi. Podporuje funkci jater a žlučníku.
89 Kč
Přidáno
Tato směs bylin napomáhá činnosti bílých krvinek v kostní dřeni, pomáhá chránit před volnými radikály.
89 Kč
Přidáno
Směs podporuje normální tvorbu a tok žluči, napomáhá správné činnosti žlučníku a jater. Podporuje metabolismus a chuť k jídlu.
89 Kč
Přidáno
Bylinná směs pomáhá především díky Borůvce, která účinně udržuje správnou hladinu cukru v krvi a pomáhá správnému metabolismu glukózy, lipidů a bílkovin.
89 Kč
Přidáno
Směs je vhodnou směsí bylin, které přispívají k normální činnosti dýchacího systému, Divizna podporuje přirozenou obranyschopnost a normální stav slizničních buněk, Lípa podporuje vykašlávání. Pijte čerstvý! Užívat s FYROSAN SL a LEDVINY!
89 Kč
Přidáno
Díky směsi si zajistíte dobrý komfort před i během mestruačního cyklu. Směsí přispívá k posílení děložního svalstva a chrání děložní sliznici, napomáhá produkci vlastních pohlavních hormonů. Je vhodný i v období klimakteria.
89 Kč
Přidáno
Směs napomáhá k normální činnosti kardiovaskulárního systému, napomáhá udržovat správnou výši krevního tlaku směrem dolů. Posiluje elasticitu a pevnost cév a stěn kapilár, podporuje krevní oběh, udržuje správnou koncentraci LDL cholesterolu.
89 Kč
Přidáno
Naše směs má blahodárný účinek na prostatu a močové cesty, velmi účinně "rovná" hladinu pohlavních hormonů u mužů.
89 Kč
Přidáno
Chrání sliznici průdušek, má stahující účinky, posiluje imunitu. Užívat s FYROSAN SL na slinivku!
89 Kč
Přidáno
Směs pomáhá chránit vaše cévy, udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi, srážlivost krve a pružnost cév. Pomáhá také normální srdeční činnosti a krevnímu tlaku.
89 Kč
Přidáno
Směs je vhodná pro správnou vylučovací funkci ledvin a celkovou močovou soustavu, ovlivňuje také spodní (diastolický) krevní tlak, na jehož zvýšení mohou mít ledviny vliv. Zlatobýl a Medvědice podporují správnou funkci ledvin.
89 Kč
Přidáno
Slezina ovlivňuje celý obranný systém organismu, zde se vytváří protilátky, které likvidují poškozené krevní buňky (čistí krev), a proto maximálně podpořme její funkci!
89 Kč
Přidáno
Směs bylin určená pro ženy, které mají problémy s otěhotněním
89 Kč
Přidáno
Směs napomáhá detoxikaci těla stimulací vylučování, pomáhá správné funkci ledvin a močových cest. Zlatobýl a Medvědice podporují správnou funkci ledvin.
89 Kč
Přidáno
Tato směs bylin podporuje činnost v játrech, ledvinách a střevním traktu. Přiznivě ovlivňuje trávení a podporuje proces detoxikace těla. Medvědice podporuje správnou funkci ledvin.
89 Kč
Přidáno
Za žlučníkové kameny může látková výměna v játrech. Složení čaje odpovídá záměru tyto kameny rozpustit, vyplavi a zabránit jejich znovuuvytváření.
89 Kč
Přidáno
Napomáhá zlidnění, navozuje klidný spánek a přispívá k obnovení tělesné a duševní pohody, uvolňuje pocity napětí a nepříjemné stavy v období klimakteria. Při inhalování "obejde tělo a hladí přímo duši"!
89 Kč
Přidáno
Směs přispívá udržovat normální stav kůže, podporou činnosti jater a pročistěním organismu, napomáhá také vylučovací funkci těla.
89 Kč
Přidáno
Pro výrazné zklidnění duše i těla a potřebný nadhled! Doporučujeme užívat při nervozitě, na spaní, při stresu, napětí, neklidu v době menstruace a menopauzy.
89 Kč
Přidáno
Napomáhá ke správnému trávení, podporuje normální činnost střevního traktu a žaludku, podporuje peristaltiku střev a zklidňuje podráždění a přes slinivku obnoví sliznice. Užívejte FYROSAN SL!!