Bylinářství Jukl - bylinné čaje

Řadit podle: Ceny Názvu
85 Kč
Přidáno
Směs podporuje imunitní systém, působí v močových cestách a ledvinách a podporuje jejich vylučovací funkci. Vždy močit "do poslední kapky"-závěrečný proud moči (z ledvin) musí ven!
85 Kč
Přidáno
Součástí směsi je pýr, který přispívá k detoxikaci organismu a společně s ostatními přispívá ke správné činnosti ledvin, což se příznivě projeví mimo jiné i na vzhledu Vaší pleti.
85 Kč
Přidáno
Směs určená pro přípravu celkově posilujícího bylinného čaje pro unaveného člověka, neustále vystaveného stresům. Povzbudí krevní oběh, posílí nervovou soustavu, doplní energii, zvýší vitalitu.
85 Kč
Přidáno
Směs slouží ke správné funkci jater, žlučníku, přispívá normálnímu trávení a metabolismu tuků. Působí příznivě na vylučovací funkci těla.
85 Kč
Přidáno
Směs je složená z bylin, které napomáhají normální funkci dýchacího systému a horních cest dýchacích, lípa navíc napomáhá vykašlávání, a zároveň podporují přirozenou obranyschopnost organismu.
85 Kč
Přidáno
Metabolismus neboli látková výměna je proces, při které dochází k přeměně látek v těle na živiny a odpadní látky, tyto látky jsou pak z těla vylučovány.
85 Kč
Přidáno
Tato směs, která je svým složením bylin močopudná, tak napomáhá funkci ledvin a močového měchýře a usnadňuje vylučování. Dodržujte pitný režim.
85 Kč
Přidáno
Lymfatické uzliny jsou filtry lymfatického systému-části imunitního systému. Naši směs užívejte na udržení správné činnosti imunitnímu systému, přispívá ke zdraví slizničních buněk, pomáhá k uvolnění, relaxaci a duševnímu zdraví.
85 Kč
Přidáno
30 až 50% žen prožívá menstruace spojené s nepříjemnými pocity a tlakem v podbřišku různé intenzity. Složení přispívá k normálnímu průběhu menstruace.
85 Kč
Přidáno
Tato směs prostřednictvím Kozlíku příznivě působí na krévní cévy, normalizuje krevní tlak a zároveň přispívá k obnovení tělesné a duševní pohody, posiluje obranyschopnost organismu.
85 Kč
Přidáno
Nadledvinky produkují pohlavní hormony, kortikosteroidy a stresové hormony. Směs podporuje jejich činnost, přispívá ke správné funkci ledvin a vylučování.
85 Kč
Přidáno
Díky směsi si zajistíte dobrý komfort před i během mestruačního cyklu. Směsí přispívá k posílení děložního svalstva a chrání děložní sliznici, napomáhá produkci vlastních pohlavních hormonů. Je vhodný i v období klimakteria.
85 Kč
Přidáno
Směs napomáhá k normální činnosti kardiovaskulárního systému, napomáhá udržovat správnou výši krevního tlaku směrem dolů. Posiluje elasticitu a pevnost cév a stěn kapilár, podporuje krevní oběh, udržuje správnou koncentraci LDL cholesterolu.
85 Kč
Přidáno
Naše směs má blahodárný účinek na prostatu a močové cesty, velmi účinně "rovná" hladinu pohlavních hormonů u mužů.
85 Kč
Přidáno
Složení čaje napomáhá k vylučování vody ledvinami, přispívá ke správné funkci močového traktu, pomáhá činnosti jater.
85 Kč
Přidáno
Směs míchaná z meduňky, která příznivě působí na oběhovou soustavu, kozlíku, který napomáhá správnému krevnímu tlaku, společně ve spojení s levandulí navozují relaxaci.
85 Kč
Přidáno
Naše směs podporuje funkci nervů "ze všech stran". Ty je ale důležité dobře vyživovat hořčíkem a POHYBEM NA ZDRAVÉM VZDUCHU!
85 Kč
Přidáno
Pokud se nedaří početí je dobré pročistit organismus. Směsí podpoříte detoxikační aktivitu, správnou krvetvorbu a udržujete zdravé sliznice.
95 Kč
Přidáno
Náš ledvinový koktejl slouží ke správné mineralizaci při zvýšeném příjmu tekutin a k povzbuzení oslabených ledvin.
85 Kč
Přidáno
Směs podporuje normální tvorbu a tok žluči, napomáhá správné činnosti žlučníku a jater. Podporuje metabolismus a chuť k jídlu.
85 Kč
Přidáno
Naše směs pomáhá chránit vaše cévy, udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi, srážlivost krve a pružnost cév. Pomáhá také normální srdeční činnosti a krevnímu tlaku.
85 Kč
Přidáno
Směs je vhodná pro správnou vylučovací funkci ledvin a celkovou močovou soustavu, ovlivňuje také spodní (diastolický) krevní tlak, na jehož zvýšení mohou mít ledviny vliv. Zlatobýl a Medvědice podporují správnou funkci ledvin.
85 Kč
Přidáno
Směs napomáhá detoxikaci těla stimulací vylučování, pomáhá správné funkci ledvin a močových cest. Zlatobýl a Medvědice podporují správnou funkci ledvin.
85 Kč
Přidáno
Tato směs bylin podporuje činnost v játrech, ledvinách a střevním traktu. Přiznivě ovlivňuje trávení a podporuje proces detoxikace těla. Medvědice podporuje správnou funkci ledvin.
85 Kč
Přidáno
Pro výrazné zklidnění duše i těla a potřebný nadhled! Doporučujeme užívat při nervozitě, na spaní, při stresu, napětí, neklidu v době menstruace a menopauzy.