Čistící prostředky

Řadit podle: Ceny Názvu
145 Kč
Pro zářivě čistá okna, zrcadla a ostatní skleněné a chromované povrchy. Nezanechává šmouhy.
200 Kč
Oblíbený čisticí přípravek na silně znečištěné povrchy.
145 Kč
Účinně odstraňuje mastnotu a špínu. Na bázi nově vyvinutých a patentovaných přírodních tenzidů s vylepšenou recepturou. Bezpečný k čištění ploch, které přicházejí do kontaktu s potravinami.
128 Kč
Prostředek na mytí podlah se svěží citronovou vůní. Byl vyvinut zejména pro čištění a konzervování podlah z přírodních materiálů – pravého linolea, kamenných dlažeb z mramoru, dolomitu či travertinu.
121 Kč
Účinně odstraňuje vodní kámen a stopy od mýdla, zanechává povrch zářivě čistý. Má svěží citrusovou vůni. Vhodný pro koupelny, sprchy, dlaždice, vodovodní baterie a umyvadla. Lze použít také na chrom.
65 Kč
Odstraňuje zaschlé nečistoty, čistí odolné skvrny na všech druzích tvrdého povrchu, a přitom nepoškrábe. Vhodný zejména pro kuchyně a koupelny.
109 Kč
Multifunkční čistič pro celou domácnost.
95 Kč
Ekologický WC čistič, se kterým šetříte životní prostředí a zároveň budete mít čistou a provoněnou toaletu. Přírodní vůně borovice a máty osvěží vaší koupelnu a účinné složky na rostlinné bázi odstraní i vodní kámen a navíc dezinfikují.
95 Kč
Ekologický WC čistič, se kterým šetříte životní prostředí a zároveň budete mít čistou a provoněnou toaletu. Přírodní vůně oceánu osvěží vaší koupelnu a účinné složky na rostlinné bázi odstraní i vodní kámen a navíc dezinfikují.
114 Kč
Při jeho použití v koupelně nevdechujete výpary jako u chemických čističů.
88 Kč
Díky němu budete mít okna a skla bez šmouh, zmizí mastnota i kapky vody.
95 Kč
Oceníte ho při každodenním úklidu všech nenasákavých povrchů, včetně okenních rámů a zahradního nábytku..
124 Kč
Je vhodný pro běžný úklid i k odstraňování usazených mastnot.
91 Kč
Základní složkou je kyselina citronová, která je účinná na špínu, ale šetrná k povrchům.
79 Kč
Jedlá soda je všestranný pomocník, který využijete ke každodenní hygieně, při praní prádla, i během úklidu domácnosti.
46 Kč
Jedlá soda je všestranný pomocník, který využijete ke každodenní hygieně, při praní prádla, i během úklidu domácnosti. Prášek se taky konzumuje pro jeho zdraví prospěšné účinky.
166 Kč
PUER je bělící prostředek na prádlo na bázi kyslíku a odstraňovač skvrn. Je vhodný hlavně při praní bílého prádla s mýdlovými ořechy, ale také k odstranění organických skvrn ze stálobarevného prádla.