Řadit podle: Ceny Názvu
Pravidelná masáž olejem Antistri zaručí kůži pružnost a pevnost, čímž se riziko jejího popraskání výrazně omezuje.
86 Kč
Masážní olej obohacený o arganový olej se dokonale postará o zralou pokožku.
187 Kč
Působí blahodárně na přesušenou a namáhanou pokožku. Přináší výraznou úlevu kůži postižené ekzémy a lupénkou, zmírňuje projevy dermatitidy. Působí protizánětlivě, zmírňuje silné svědění a zarudnutí kůže.
140 Kč
Ideální pro péči o pokožku a svaly při sportu a fitness. Používá se před tělesnou aktivitou i po ní. Před svalovou zátěží rozehřívá a prokrvuje pokožku i svaly, čímž snižuje riziko poranění. Po tělesném výkonu podporuje uvolnění a zmírňuje svalové napětí.
113 Kč
Celulinie - konec "pomerančové kůži". Účinný pomocník v boji proti celulitidě, při které je narušen krevní a lymfatický oběh.
112 Kč
Mimořádně účinný olej na namožená a bolavá záda, ztuhlé svaly a klouby. Přináší úlevu a uvolnění při svalovém napětí a únavě, prokrvuje a prohřívá, zmírňuje otoky a má hojivé a regenerační účinky. Je vynikající při bolestech v oblasti krční páteře.
115 Kč
Uvolní napjaté svaly a stresovanou mysl a navodí příjemné pocity vzájemné blízkosti.
118 Kč
Hořčíkový olej zabraňuje svalovým křečím a bolestem, působí při únavě a nespavosti bez podráždění žaludku
210 Kč
Hořčíkový olej zabraňuje svalovým křečím a bolestem, působí při únavě a nespavosti bez podráždění žaludku
145 Kč
po zvýšené fyzické zátěži
110 Kč
Má výrazné povzbuzující a antidepresivní účinky, je vynikající při únavě, apatii či neklidu. Prohřívá a uvolňuje tělo, má afrodiziakální účinky.
162 Kč
Patří mezi nejpoužívanější tělové a masážní oleje s všestranným použitím.
122 Kč
při poruchách spánku, proti stresu a depresích, desinfikuje a regeneruje pokožku
198 Kč
Povzbuzující olej s vysokým podílem jalovce, vhodný k lymfatickým masážím, zbavující tělo toxinů. Je účinný i při celulitidě
140 Kč
Osvěžující olej ke každodennímu ošetření pokožky i k povzbuzující masáži. Rostlinné bio oleje pokožku pěstí, vyživují a zvláčňují.
118 Kč
Prsní olej pro masáž prsou v těhotenství a při kojení. Speciální složení prsního oleje prokrvuje a jemně prohřívá prsní tkáň, zároveň podporuje tvorbu a uvolňování mateřského mléka. Zamezuje problému při kojení jako je např. tvrdé, citlivé a zarudlé bulky
136 Kč
Kouzlo uvolnění při nadměrném vypětí.
122 Kč
Luxusní masážní olej dokonale pečuje o pokožku a regenuruje ji.
178 Kč
koupelovy a tělový olej
198 Kč