Tinktury Z Bylin Vícedruhové

Řadit podle: Ceny Názvu
139 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro podporu trávení, při nechutenství a při dietních chybách. Tinctura amara.
139 Kč
Buňky, cytokiny, slezina, lymfa (Netopýr 3) - bylinné kapky (tinktura) 50 ml
139 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro zlepšení pružnosti a pevnosti cév a při hemoroidech.
139 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro zlepšení pružnosti a pevnosti cév a při hemoroidech
139 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro přirozenou obranyschopnost a odolnost lidského organismu.
139 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální funkce močových cest.
139 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro přirozenou obranyschopnost proti kvasinkám.
139 Kč
Ledviny - tinktura (extrakt) - směs bylin pro čištění a regeneraci ledvin.
144 Kč
Ledviny III (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro normální funkce ledvin.
139 Kč
Lymfa (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro správnou mikrocirkulaci.
139 Kč
Menstruace nepravidelná - bylinná tinktura (extrakt) - směs bylin pro harmonizaci menstruačního cyklu.
139 Kč
Menstruace silná - bylinná tinktura (extrakt) - směs bylin pro zmírnění silného krvacení a menstruačních křečí.
139 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro kontrolu tělesné hmotnosti.
85 Kč
Metafit C II (cukrovka) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro podporu metabolismu sacharidů a pro správnou hladinu cukru v krvi
139 Kč
Metafit D (dna) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro vylučování kyseliny močové z těla a pro normální stav kloubů a tkání.
144 Kč
Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro normální funkce močové soustavy a pro přirozenou obranyschopnost proti infekcím.
144 Kč
MyCyst (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt pro normální stav urogenitálního systému žen.
139 Kč
Nadýmání (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální trávení. Slouží ke snížení nadýmání vzniklého v důsledku dietní chyby.
139 Kč
Parazit (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky)
144 Kč
Pokožka (dříve Akné) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro normální stav pokožky a tkání.
180 Kč
Posílení imunity (Netopýr 2) - bylinné kapky (tinktura) 50 ml
144 Kč
Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro přirozenou obranyschopnost a normální funkce prostaty. Slouží pro normalizaci funkčních změn prostaty.
144 Kč
Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro přirozenou obranyschopnost a normální funkce prostaty.
139 Kč
Shuang Huang Lian (Netopýr 0)(bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky).
144 Kč
Slinivka a žlučník (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro normální funkce jater a žlučníku.
144 Kč
Spánek (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro zklidnění mysli i těla, pozitivní myšlení a pro lepší spánek.
139 Kč
Srdce (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální činnost kardiovaskulárního systému. Pro zdravé srdce.
139 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin.
144 Kč
Štítná žláza - při hypofunkci (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní celkový (komplexní) bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální činnost štítné žlázy - produkci hormonů.
85 Kč
Stres (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin působící proti stresu. Slouží pro zklidnění organismu při velké psychické zátěži.
144 Kč
Střevo (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro normální funkce střeva a jeho mikrobiální rovnováhu.
139 Kč
Trávení a slinivka - bylinná tinktura (extrakt) pro zlepšení trávicích funkcí.
139 Kč
Zlepšuje stav při vitiligu.
139 Kč
Základní přípravek (Netopýr 1) - bylinné kapky (tinktura) 50 ml