Tinktury Z Bylin Jednodruhové

Řadit podle: Ceny Názvu
147 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z kořene léčivé rostliny anděliky (angelika) čínské pro normální funkce urogenitální systém žen, klouby, kosti a chrupavky.
139 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z plodu léčivé rostliny aronie s antioxidačními účinky.
130 Kč
Přidáno
Artyčok (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky).
147 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z kořene léčivé rostliny ashwagandhá (ašvaganda) pro duševní zdraví a normální funkce kardiovaskulárního systému.
130 Kč
Přidáno
**Azadirachta list** (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky).
133 Kč
Přidáno
Azadirachta plod (bylinná tinktura - kapky). Extrakt z plodu léčivé rostliny azadirachta (zaderach indický).
130 Kč
Přidáno
B 17 amygdalin (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z jader léčivé rostliny meruňky obecné.
130 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z natě léčivé rostliny bakopy drobnolisté (bráhmí) pro dobré kognitivní (poznávací) funkce, paměť, koncentraci a duševní výkonnost. Používáme pro zlepšení paměťi, koncentraci a snadnější učení. Prokrvuje a vyživuje mozek.
130 Kč
Přidáno
Bělotrn (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt ze semen léčivé rostliny bělotrnu kulatohlavého pro správné vedení vzruchů nervovými vlákny.
159 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z oddenků a listů léčivé rostliny bergenie tučnolisté při potížích v krku (krční mandle).
130 Kč
Přidáno
Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z výhonků léčivé rostliny borovice lesní pro normální stav dýchacího systému a normální stav kostí.
169 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z listů léčivé rostliny bršlice kozí nohy. Podíl živé rostliny na celkovém obsahu rostlin: 100%.
133 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z pupenů léčivé rostliny brusinky obecné. Tinctura Vitis-idaeae gemmae. Tincture Lingonberry buds.
139 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z natě léčivé rostliny bukvice lékařské pro přirozenou obranyschopnost a správné funkce imunitního systému.
195 Kč 249 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z listu léčivé rostliny alchornea cordifolia. Buhnerův protokol - kniha Přírodní antibiotika a Přírodní antivirotika. Tinctura Alchorneae folium. Tincture Alchornea leaf.
142 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z listu léčivé rostliny anony ostnité.
115 Kč 149 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z kořene léčivé rostliny šalvěje červenokořenné pro normální činnost cévní soustavy.
130 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z natě léčivé rostliny tymiánu obecného s antimikrobiální aktivitou v oblasti dýchacích cest.
147 Kč
Přidáno
Čaga (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z plodnic vitální (funkční) houby čagy (rezavec šikmý).
130 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořene léčivé rostliny čekanky obecné pro normální funkci střev, jater a pro normální hladinu cukru v krvi. Čekanka obecná (Cichorium intybus). Tinctura Cichorii radix. Tincture Chicory root.
130 Kč
Přidáno
Černucha (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt ze semen léčivé rostliny černuchy seté (tzv. černého kmínu) pro normální hladinu glukózy v krvi.
130 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z květu léčivé rostliny bezu černého pro přirozenou obranyschopnost a normální funkce dýchacího systému.
159 Kč
Přidáno
Česnek medvědí (tinktura z živé léčivé rostliny - kapky Duše rostlin).
136 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z natě léčivé rostliny Chanca Piedra pro normální funkce močové soustavy.
277 Kč
Přidáno
Dračí krev míza - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství - 100% míza léčivého stromu Croton lechleri (Sangre de Drago). Bez alkoholu.
299 Kč
Přidáno
Dračí krev tinktura (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství) ze 100% mízy léčivého stromu Croton lechleri (Sangre de Drago).
130 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z plodu léčivé rostliny drmku obecného (mnišský pepř) - přírodní progesteron - pro předmenstruační a menopauzální komfort.
149 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z natě léčivé rostliny dvouzubce chlupatého (Bidens pilosa syn. B. leucantha)
130 Kč
Přidáno
Echinaceové kapky pro správnou funkci imunitního systému, přirozenou obranyschopnost a normální funkce dýchacích cest.
130 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kvetoucí natě a kořene léčivé rostliny třapatky nachové (Echinacea purpurea) - echinaceové kapky pro správnou funkci imunitního systému, přirozenou obranyschopnost a normální funkce dýchacích cest.
139 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z natě léčivé rostliny gotukola (gotu kola, pupečník asijský) pro duševní zdraví a správné kognitivní funkce.
130 Kč
Přidáno
Harpagofit (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky).
130 Kč
Přidáno
Hloh list a květ (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z listů a květů léčivé rostliny hlohu obecného pro normální funkce nervové a oběhové soustavy.
130 Kč
Přidáno
Hořec žlutý (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní rostlinný extrakt z kořene léčivé rostliny hořce žlutého pro normální trávení.
249 Kč
Přidáno
Housenice - Cordyceps (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z plodnic vitální (funkční) houby housenice červené.
105 Kč 130 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořene léčivé rostliny jehlice trnité pro normální funkce močových cest a správné vylučování.
139 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z květů léčivé rostliny jerlínu japonského. Zdroj rutinu.
130 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z květu léčivé rostliny jetele červeného (lučního) pro komfort při menopauze.
159 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z nadzemních oddenků (kolínek) a listů kalísie vonné.
199 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z květů léčivé rostliny klitorie. Klitoris trojitý (klitoria) (Clitoria ternatea). Tinctura Clitoriae flos. Tincture Butterfly pea flower.
136 Kč
Přidáno
Kokotice (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt ze semen léčivé rostliny kokotice čínské s antioxidačními účinky.
130 Kč
Přidáno
Kontryhel (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky).