Řadit podle: Ceny Názvu
Ideální k péči o všechny typy pleti včetně senzitivní s vysokým obsahem vzácného bio arganového oleje, esenciálních mastných kyselin, antioxidantů a přírodního vitamínu E.
181 Kč
Toto anti-age sérum s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové je určeno pro intenzivní hydrataci, regeneraci a vyhlazení pleti.
228 Kč
Regenerační obličejový olej Granátové jablko je luxusní, extra výživný přírodní bio olej. Revitalizuje a omlazuje náročnou a zralou pleť.
170 Kč
Rozjasňuje a tonizuje především suchou a zralou pokožku, ale je vhodný pro všechny typy pleti. Zklidňuje citlivou pleť, zvláště v případě rudnutí a svědění. Povzbuzuje psychiku a navozuje optimismus.
166 Kč
Bio regenerační obličejový olej - Levandule - luxusní, extra výživný přírodní bio olej obohacený o vzácný šípkový olej prospívá každému typu pleti.
160 Kč
Poskytuje exkluzivní péči o všechny typy pleti včetně té nejcitlivější. Vyživuje a tonizuje, má čistící účinky, zmírňuje záněty a zklidňuje podrážděnou pokožku. Zralá pleť je opět zářivá a vitální. Růže harmonizuje psychiku a uvolňuje napětí.
177 Kč
Výborně se hodí pro suchou i mastnou pleť, kompenzuje nedostatek vody a obnovuje přirozenou rovnováhu pleti. Ochablé, unavené a stárnoucí pleti pomáhá získat svěží vzhled. Má antiseptické účinky a čistí zanesené póry.
156 Kč