Bylinné, tinktury

Řadit podle: Ceny Názvu
154 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro odkyselení organismu.
144 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin při tělesné a duševní únavě a při rekonvalescenci. Pro zvýšení aktivity.
186 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z listu léčivé rostliny alchornea cordifolia. Buhnerův protokol - kniha Přírodní antibiotika a Přírodní antivirotika. Tinctura Alchorneae folium. Tincture Alchornea leaf.
144 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro podporu trávení, při nechutenství a při dietních chybách (plný žaludek).
147 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z kořene léčivé rostliny anděliky (angelika) čínské pro normální funkce urogenitální systém žen, klouby, kosti a chrupavky.
158 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový extrakt z natě léčivé rostliny právenky latnaté (Andrographis paniculata). Buhnerův protokol - knihy Borelióza, Přírodní antivirotika. Právenka latnatá (měkýn latnatý, andrografis latnatý) (Andrographis paniculata).
142 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z listu léčivé rostliny anony ostnité. Anona ostnitá, láhevník ostnitý, graviola či guanabana, to jsou všechno synonyma pro rostlinu s názvem Annona muricata.
95 Kč
Přidáno
Byliny obsažené v kapkách jsou vhodné pro normální stav metabolismu lipidů (cholesterol).
189 Kč
Přidáno
Podílí se na udržování správné hladiny cukru v krvi, podporuje celkovou vitalitu s stav organismu.
159 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální funkce střevního traktu (zácpa).
189 Kč
Přidáno
Přispívá k emočnímu komfortu, relaxaci a napomáhá při působení stresu.
139 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z plodu léčivé rostliny aronie s antioxidačními účinky.
130 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z listů léčivé rostliny artyčoku zeleninového pro normální trávení a podporu detoxikační funkce jater.
147 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z kořene léčivé rostliny ashwagandhá (ašvaganda) pro duševní zdraví a normální funkce kardiovaskulárního systému.
154 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro správné funkce imunitního systému.
136 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z listu léčivé rostliny azadirachta (zaderach indický. Jinak též Nimba či Neem působí v v krku, podporuje imunitní systém (zejména buněčná imunita).
154 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin s antiseptickými vlastnostmi, pro přirozenou obranyschopnost organismu a správné funkce tělesných orgánů.
130 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z jader léčivé rostliny meruňky obecné. Meruňka obecná (Armeniaca vulgaris). Tinctura Armeniacae semen - amygdalin. Tincture Armeniaca seed - amygdalin.
139 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z plodu léčivé rostliny badyáníku pravého pro přirozenou obranyschopnost organismu, aktivaci imunitního systému a pro normální funkce respiračního systému.
130 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z natě léčivé rostliny bakopy drobnolisté (bráhmí) pro dobré kognitivní (poznávací) funkce, paměť, koncentraci a duševní výkonnost. Používáme pro zlepšení paměťi, koncentraci a snadnější učení. Prokrvuje a vyživuje mozek.
202 Kč
Přidáno
Při nervozitě a nespavosti
116 Kč
Přidáno
Při nervozitě a nespavosti
149 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt ze semen léčivé rostliny bělotrnu kulatohlavého pro správné vedení vzruchů nervovými vlákny.
164 Kč
Přidáno
Bělotrn - tinktura z pupenů
99 Kč 139 Kč
Přidáno
Nervový systém.
165 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z oddenků a listů léčivé rostliny bergenie tučnolisté při potížích v krku (krční mandle).
482 Kč
Přidáno
Pro normální činnost nervové soustavy při stresu a psychické a fyzické únavě
159 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin a hub pro přirozenou obranyschopnost a správné funkce imunitního systému.
164 Kč
Přidáno
Borovice - tinktura z pupenů
130 Kč
Přidáno
Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z výhonků léčivé rostliny borovice lesní pro normální stav dýchacího systému a normální stav kostí.
164 Kč
Přidáno
Borůvka - tinktura z pupenů
411 Kč
Přidáno
Pro udržení zdravé hladiny cukru v krvi, zdravý metabolismus, pro čisticí kúry a zdravou pokožku
164 Kč
Přidáno
Bříza - tinktura z pupenů
169 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z listů léčivé rostliny bršlice kozí nohy. Podíl živé rostliny na celkovém obsahu rostlin: 100%.
133 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z pupenů léčivé rostliny brusinky obecné. Tinctura Vitis-idaeae gemmae. Tincture Lingonberry buds.
164 Kč
Přidáno
Brusinka - tinktura z pupenů
139 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z natě léčivé rostliny bukvice lékařské pro přirozenou obranyschopnost a správné funkce imunitního systému.
136 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro ochranu buněk, modulaci cytokinů, podporu sleziny a lymfy. Buhnerův protokol. Více v knize pana Buhnera Přírodní antivirotika.
147 Kč
Přidáno
Čaga (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z plodnic vitální (funkční) houby čagy (rezavec šikmý).
130 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořene léčivé rostliny čekanky obecné pro normální funkci střev, jater a pro normální hladinu cukru v krvi. Čekanka obecná (Cichorium intybus). Tinctura Cichorii radix. Tincture Chicory root.
90 Kč
Přidáno
Celík zlatobýl působí příznivě na močovou soustavu.
130 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z květu léčivé rostliny bezu černého pro přirozenou obranyschopnost a normální funkce dýchacího systému.