Řadit podle: Ceny Názvu
Od pramene čínské medicíny
279 Kč
Dětská bylinná směs pro klidný spánek
85 Kč
Síťová taška ze 100% biobavlny s krátkým uchem - mandarinka.
99 Kč
Cévy pružnost a pevnost (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro zlepšení pružnosti a pevnosti cév a při hemoroidech.
110 Kč
Bylinná směs pro ženy v těhotenství
85 Kč
Při nadměrné menstruaci
85 Kč
Složení: Datlový sirup 77,5%, vinný balsamikový ocet 22,5%
59 Kč
Ecoffee Cup představuje novou generaci znovu použitelných hrnků na pití kávy nebo čaje s sebou.
285 Kč
Hořec žlutý (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní rostlinný extrakt z kořene léčivé rostliny hořce žlutého pro normální trávení.
95 Kč
Použití - 10g na 1kg mouky.
12 Kč
Kniha obsahuje skutečně podrobný popis všech povolených přídatných látek v potravinách včetně možného zdravotního dopadu jejich konzumace.
145 Kč
Vyrobena z materiálu vyvinutého speciálně pro lékařské a farmaceutické účely Bez plísní, zápachu, ftalátů, změkčovadel a Bisfenolu A Vhodná pro nápoje až do 100°C Snadná údržba, možno mýt v myčce
210 Kč
(192) Harmonie z broskvového háje GUI PI WAN mod.
255 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální hladinu glukózy v krvi - pro správný metabolismus sacharidů. Směs bylin pro zlepšení stavu při diabetes (cukrovka).
117 Kč
Užíváním Brahmi můžete podpořit paměť, inteligenci i duševní koncentraci.
175 Kč
Ledviny - tinktura (extrakt) - směs bylin pro čištění a regeneraci ledvin.
95 Kč
Působí antioxidačně a snižuje účinky volných radikálů. Působí antisepticky a protizánětlivě, výborně hojí různá kožní poranění, včetně štípnutí hmyzem. Je ideální pro vysušenou ale i aknózní pleť, stejně tak na léčbu pigmentový skvrn.
215 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro přirozenou obranyschopnost organismu a správné funkce imunitního systému. Směs bylin s antivirovými, protiplísňovými, antibakteriálními a dalšími výraznými účinky. Dřívější název přípravku: Onkostop
195 Kč
Směs bylin pro doplnění účinků přípravku Onkostop.
85 Kč
Zázvorový olej Wolfberry je macerát zázvoru ve slunečnicovém oleji.
115 Kč