Slevy, akce

Řadit podle: Ceny Názvu
255 Kč
Přidáno
(172) Slast uprostřed nociI® YOU GUI WAN mod.
42 Kč
Přidáno
Kvalitní sypaný bylinný čaj sestavený podle originální receptury, chráněné ochrannou známkou, určený na konkrétní problém.
85 Kč
Přidáno
Andělika čínská (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z kořene léčivé rostliny anděliky čínské pro normálně fungující urogenitální systém žen, klouby, kosti a chrupavky.
52 Kč
Přidáno
Český kvalitní porcovaný bylinný čaj opatřený závěsným kartonkem pro pohodlnou přípravu.
85 Kč
Přidáno
Anona ostnitá - graviola (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z listu léčivé rostliny anony ostnité.
98 Kč
Přidáno
Čisticí gel na ruce s antibakteriálním účinkem
65 Kč
Přidáno
Čisticí gel na ruce s antibakteriálním účinkem
85 Kč
Přidáno
Aronie (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z plodu léčivé rostliny aronie s antioxidačními účinky.
125 Kč
Přidáno
Vhodný doplněk pro praní v pracím gelu z mýdlových ořechů.
Broncholen 50ml 185 Kč
145 Kč
Přidáno
Doplněk stravy - pro dolní a horní cesty dýchací
99 Kč
Přidáno
tlumí projevy celulitidy
85 Kč
Přidáno
Černucha (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt ze semen léčivé rostliny černuchy seté (tzv. černého kmínu) pro normální hladinu glukózy v krvi.
85 Kč
Přidáno
Černý topol - extrakt z pupenů (gemmoterapie)
95 Kč
Přidáno
Chanca Piedra (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z natě léčivé rostliny Chanca Piedra pro normální funkce močové soustavy.
85 Kč
Přidáno
Chřest (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořene léčivé rostliny chřestu hroznovitého (Šatavari, Shatavari) pro správnou funkci reprodukčních orgánů a normální funkce močové soustavy.
225 Kč
Přidáno
COLVIA Colostrum + vitamín D3 + K2 60 tobolek je doplněk stravy s obsahem sušeného bovinního kolostra + vitaminy D a K, které jsou důležité pro udržení zdravých kostí.
265 Kč
Přidáno
COLVIA Colostrum Kurkumin + Piperin je doplněk stravy s obsahem sušeného bovinního kolostra a extraktů z kurkumy a černého pepře, které podporují dobré trávení.
35 Kč
Přidáno
Přírodní třtinový cukr melasový se vyrábí zahušťováním třtinové šťávy, ze které již byla odstraněna část cukru. Má jemné vlhké krystalky a typickou chuť a vůni třtinové melasy.
185 Kč
Přidáno
Na tělo a obličej, vysoká ochrana (obsahuje aktivní výtažky z rostlin)
95 Kč
Přidáno
Hloh list a květ (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z listů a květů léčivé rostliny hlohu obecného pro normální funkce nervové a oběhové soustavy.
118 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální činnost kardiovaskulární soustavy (vysoký krevní tlak).
95 Kč
Přidáno
Jablečník (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky).
69 Kč
Přidáno
Koloidní stříbro je vodný roztok nanočástic stříbra (Ag) v certifikované kvalitě 99,99 %, rozptýlené v čištěné vodě (H2O) Aqua Purificata.
85 Kč
Přidáno
Kustovnice (goji) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z plodu léčivé rostliny kustovnice čínské.
85 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořene léčivé rostliny lékořice lysé pro správné funkce imunitního systému.
310 Kč
Přidáno
Pro udržení zdraví dýchacích cest a imunitního systému
65 Kč
Přidáno
Podporuje prokrvení při revmatických potížích, slouží k místnímu tišení bolesti
115 Kč
Přidáno
Vhodné na příznaky: ekzém, bércové vředy, plísně
85 Kč
Přidáno
Metafit C II (cukrovka) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro podporu metabolismu sacharidů a pro správnou hladinu cukru v krvi
85 Kč
Přidáno
Moringa (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z listů léčivé rostliny moringy olejodárné pro normální hladinu glukózy v krvi. .
35 Kč
Přidáno
Kokosová mouka je bez lepku, vhodná pro celiaky nebo paleo dietu.
120 Kč
Přidáno
Čistá ethanolová dezinfekce vyvinutá přímo pro nanovlákenné roušky, respirátory a nano antivirové nákrčníky - šátky
85 Kč
Přidáno
Rozrazil lékařský (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kvetoucí natě léčivé rostliny rozrazilu lékařského pro normální činnost ledvin a močového měchýře.
119 Kč
Přidáno
Tamari je sójová omáčka, která vzniká jako vedlejší produkt při výrobě miso pasty. Oproti shoyu je tmavší, hustší a chuťově výraznější.
59 Kč
Přidáno
Třezalka má příznivý vliv na normální trávení, spánek a přispívá k dobré náladě.
85 Kč
Přidáno
Tužebník květ (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z květů léčivé rostliny tužebníku jilmového pro normální stav kloubů.
85 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný extrakt z kvetoucí natě léčivé rostliny tužebníku jilmového pro normální stav kloubů.
85 Kč
Přidáno
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z natě léčivé rostliny tymiánu obecného s antimikrobiální aktivitou v oblasti dýchacích cest.
145 Kč
Přidáno
Doplněk stravy - revitalizace, odvodnění, překyselení, klouby a pohybový aparát, chemoterapie, radioterapie
219 Kč
Přidáno
ZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití pro každého. Je vhodná pro všechny typy nápojů, díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.
239 Kč
Přidáno
ZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití