Řadit podle: Ceny Názvu
Avokádový olej z provincie Limpopo v Jižní Africe.
163 Kč
Panenský dýňový olej je bohatým zdrojem cenných esenciálních mastných kyselin, rostlinných sterolů, vitaminů A, E a minerálních prvků. Jako jediný z olejů má vysoký obsah zinku.
168 Kč
Působí antioxidačně a snižuje účinky volných radikálů. Působí antisepticky a protizánětlivě, výborně hojí různá kožní poranění, včetně štípnutí hmyzem. Je ideální pro vysušenou ale i aknózní pleť, stejně tak na léčbu pigmentový skvrn.
215 Kč
Zázvorový olej Wolfberry je macerát zázvoru ve slunečnicovém oleji.
115 Kč
Ghí je máselný tuk připravený přepuštěním másla vyrobeného z kravského mléka.
277 Kč
Colostrum je první mateřské mléko, které ihned po narození předává dětem a mláďatům nenahraditelné obranné látky a živiny nutné pro jejich zdravý vývoj.
339 Kč
Vhodný na vaření
128 Kč
Konopný olej Wolfberry v RAW kvalitě s vysokým obsahem omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin.
139 Kč
Makový olej -100% olej lisovaný za studena ze semínek Máku setého
185 Kč
jednodruhový rostlinný za studena lisovaný olej
125 Kč
Složení: Olej slunečnicový
53 Kč
jednodruhový rostlinný za studena lisovaný olej
106 Kč
Přírodní olej z hroznových semínek je díky vysokému obsahu bioflavonoidů, vitamínu E a lecitinu vynikajícím antioxidantem.
120 Kč
Pšeničné klíčky mají výjimečnou výživnou hodnotu, která se přenáší na olej získávaný při prvním lisování. Olej z pšeničných klíčků pomáhá při suché kůži, při padání vlasů, akné a lupence.
172 Kč
Složení: olej z černého kmínu.
158 Kč
Přírodní, nerafinovaný olivový olej TM «GUSTO BRAVO» má jemnou, hustou strukturu a bohatou zelenou barvu s nádechem zlata.
154 Kč
Extra panenský olivový olej značky ECOATO je lisovaný za studena z ručně sbíraných oliv vypěstovaných drobnými farmáři, členy sdružení COATO.
190 Kč
Použití: do salátů, na smažení nebo pečení. Pro svoji neutrální chuť a vysokou teplotu přepalování (kolem 250°C) je vynikající na smažení a má velmi nízkou nasákavost.
81 Kč
Tento způsob lisování zaručuje zachování přirozeně se vyskytujících vitamínů a minerálů. Sezam patří k nejstarším olejninám na světě a je velmi ceněným olejem v Japonsku, Číně nebo Indii.
124 Kč
Za studena lisovaný řepkový olej je získáván šetrným pomalým lisováním semínek řepky olejné bez použití tepla či rozpouštědel a po vylisování je pouze mechanicky přefiltrován.
107 Kč