Řadit podle: Ceny Názvu
Avokádový olej z provincie Limpopo v Jižní Africe.
163 Kč
Panenský dýňový olej je bohatým zdrojem cenných esenciálních mastných kyselin, rostlinných sterolů, vitaminů A, E a minerálních prvků. Jako jediný z olejů má vysoký obsah zinku.
168 Kč
Ghí je máselný tuk připravený přepuštěním másla vyrobeného z kravského mléka.
277 Kč
Vhodný na vaření
128 Kč
Konopný olej Wolfberry v RAW kvalitě s vysokým obsahem omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin.
139 Kč
jednodruhový rostlinný za studena lisovaný olej
125 Kč
Pro výrobu lněného oleje jsou použita semínka lnu setého z ekologického zemědělství.
77 Kč
Makový olej -100% olej lisovaný za studena ze semínek Máku setého
178 Kč
Působí antioxidačně a snižuje účinky volných radikálů. Působí antisepticky a protizánětlivě, výborně hojí různá kožní poranění, včetně štípnutí hmyzem. Je ideální pro vysušenou ale i aknózní pleť, stejně tak na léčbu pigmentový skvrn.
275 Kč
jednodruhový rostlinný za studena lisovaný olej
106 Kč
Přírodní olej z hroznových semínek je díky vysokému obsahu bioflavonoidů, vitamínu E a lecitinu vynikajícím antioxidantem.
120 Kč
Pšeničné klíčky mají výjimečnou výživnou hodnotu, která se přenáší na olej získávaný při prvním lisování. Olej z pšeničných klíčků pomáhá při suché kůži, při padání vlasů, akné a lupence.
164 Kč
Olej z černého kmínu pro vnitřní i vnější užití
144 Kč
Přírodní, nerafinovaný olivový olej TM «GUSTO BRAVO» má jemnou, hustou strukturu a bohatou zelenou barvu s nádechem zlata.
154 Kč
Extra panenský olivový olej značky ECOATO je lisovaný za studena z ručně sbíraných oliv vypěstovaných drobnými farmáři, členy sdružení COATO.
180 Kč
Použití: do salátů, na smažení nebo pečení. Pro svoji neutrální chuť a vysokou teplotu přepalování (kolem 250°C) je vynikající na smažení a má velmi nízkou nasákavost.
81 Kč
Tento způsob lisování zaručuje zachování přirozeně se vyskytujících vitamínů a minerálů. Sezam patří k nejstarším olejninám na světě a je velmi ceněným olejem v Japonsku, Číně nebo Indii.
124 Kč
Tento způsob lisování zaručuje zachování přirozeně se vyskytujících vitamínů a minerálů. Země původu: ČR
52 Kč
100%-ní rostlinný tuk z palmového a kokosového oleje.
21 Kč
Zázvorový olej Wolfberry je macerát zázvoru ve slunečnicovém oleji.
137 Kč
Za studena lisovaný řepkový olej je získáván šetrným pomalým lisováním semínek řepky olejné bez použití tepla či rozpouštědel a po vylisování je pouze mechanicky přefiltrován.
105 Kč