Řadit podle: Ceny Názvu
Kniha Na frekvenci čínské medicíny
270 Kč
Od pramene čínské medicíny
330 Kč
Útlá knížečka obsahuje klinicky ověřené oční cviky pro zlepšení zraku a omezení závislosti na brýlích nebo na kontaktních čočkách. S jejich pomocí zabráníte dalšímu zhoršování zraku, odstraníte oční únavu z počítače a vyhnete se silnějším brýlím.
115 Kč
Pohanka je multivitamin, který nám dává příroda! Publikace seznamuje čtenáře s historií mlynářů z rodu Šmajstrlů z Kopané ve Frenštátě pod Radhoštěm, kteří melou pohanku již po čtyři generace.
149 Kč
Praktický rádce pro ty, kteří překonávání začátečnická úskalí při přípravě bezlepkové diety. Bude vám inspirací pro vlastní tvůrčí přístupy k vaření a pečení bez lepku.
82 Kč
Druhé vydání bezlepkové kuchařky plné zajímavých rad a nápadů. Bude vám inspirací pro vlastní tvůrčí přístupy k vaření a pečení bez lepku.
96 Kč
Praktický průvodce ájurvédou Od základních principů po herbář ájurvédských bylin
130 Kč
Páté vydání dnes už světoznámé knihy, která mnoha lidem dala poslední naději na život.
249 Kč
Jedná se o knížku vegetariánských receptů z biopotravin běžně dostupných na našem trhu, která se dočkala již řady vydání. Poslední vydání je obohaceno o desítky receptů s použitím tofu - sójového sýra.
95 Kč
Kniha obsahuje skutečně podrobný popis všech povolených přídatných látek v potravinách včetně možného zdravotního dopadu jejich konzumace.
181 Kč